Нещодавно  представники  ООН: UNFPA, Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine, UN Women, OHCHR, UNODC, жіночі правозахисні організації обговорили виклики й успішні приклади надання допомоги постраждалим від сексуального насильства пов’язаного з війною.

В обговоренні взяли участь представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Хайме Надаль, заступник представника UNFPA в Україні Мустафа Ельканзі, фахівці Центрів допомоги врятованим із Києва, Дніпра, Запоріжжя, Львова та Чернівців.  Також – Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції  Ольга Стефанішина зустрілась з фахівцями всіх Центрів допомоги врятованим, в межах свого робочого візиту до Львова.

Адміністративний корпус Центр Допомоги Врятованим Київ, який функціонує на базі Денного Центру соціально-психологічної допомоги КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству виступив перед колегами з пропозиціями щодо покращення функціонування таких спеціалізованих закладівта про те, як стати більш ефективними у системі допомоги постраждалим від війни. 

Як покращити роботу і координацію всередині Центрів допомоги? Які потреби постраждалих, які звертаються по допомогу до Центрів? Як  посилити співпраці Центрів з структурами реагування на випадки насильства, зокрема правоохоронними органами? Які плани з масштабування Центрів та потреби спеціалістів для ще більш якісної роботи, – на усі ці питання отримали відповідь учасники зустрічі.

Ми бажаємо нашим колегам тільки успіху та натхення!  Не зупиняйтеся, а ми – в усьому завжди допоможемо!

3 березня  у Денному Центрі соціально- психологічної допомоги відбулася презентація КМЦ гендерної рівності, запобігання та протидії насильству та всіх структурних підрозділів для закладів соціальної опіки та працівники терцентрів.

Окрім того, психологиня Центру Таміла Цимбалюк провела для наших гостей тренінг на тему “Емоційне вигорання”. Робота з людьми-найскладніша, тому важливо пам’ятати про свої внутрнішні ресурси. Горіть, а не вигорайте!   Попіклуйтеся про себе, щоб мати змогу якісно виконувати свою роботу, піклуватися про інших і віддавати свою енергію та знання.